Web Tasarım Hizmeti

Dijital çağın yoğun rekabet ortamında markanızı büyütmek için web tasarım kritik rol oynar.

İyi tasarlanmış, kullanıcı deneyimi açısından başarılı bir web sitesi ile ticari gelirlerinizi artırabilir, etki alanınızı genişletebilirsiniz.

Web Tasarım
SEO-8

Web Tasarım Hizmetinde Neler Sunuyoruz?

Web tasarım hizmetlerimizde, alan adı, hosting, içerik ve görsel ihtiyaçlarınız Mois Agency tarafından sunulmaktadır.

Yapmış olduğumuz her bir web tasarım projesinde, standart SEO optimizasyon çalışmaları yapılarak. deneyimli test ekibimiz ile analizler gerçekleştirilerek teslim edilmektedir.

Web tasarım hizmetlerimizde en önemli faktör kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutarak müşterilerimizin web sitelerinden maksimum verim alması amaçlanmaktadır.

SEO-8

Mois Dijital Çözüm Merkezi Olarak Sunmuş Olduğumuz Web Tasarım Çözümleri

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web site tasarımı, bir işletmenin veya şirketin dijital varlıklarının bir parçası olarak kullanılan web sitesinin tasarımıdır. Kurumsal web tasarımı, işletmenin marka kimliğini ve mesajını yansıtan, özelleştirilmiş bir tasarımdır. Ayrıca, işletmenin hedeflerine uygun olarak, kullanıcı deneyimine dayalı olarak ziyaretçilerin web sitesini gezinmesini kolaylaştırmayı amaçlar.

SEO Uyumlu Web Tasarım

SEO uyumlu web tasarımı, web sitesinin içeriği, kodlama yapısı, arayüzü, URL yapısı ve diğer unsurların doğru bir şekilde düzenlenmesini gerektirir. Bu, web sitesinin arama motoru robotlarının kolayca okuyabileceği bir şekilde tasarlanmasını sağlar. Ayrıca, web sitesinin hızlı yüklenmesi, mobil uyumlu olması ve güvenli olması gibi faktörler de SEO uyumlu web tasarımının önemli unsurları arasındadır.

Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel web tasarımı, bir web sitesinin özelleştirilmiş, özenli ve kullanıcı dostu bir şekilde tasarlanmasıdır. Bir profesyonel web tasarımı, işletmenin veya bireysel kullanıcının ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun olarak tasarlanır. Ayrıca, web tasarımında kullanılan renkler, yazı tipleri, grafikler, arayüzler ve kullanıcı deneyimi öğeleri de profesyonel bir şekilde seçilir.

Çok Dil Destekli Web Tasarım

Çok dil destekli web tasarımı, bir web sitesinin farklı dillere çevrilmesine olanak tanıyan bir tasarım sürecidir. Bu, web sitesinin hedef kitlesinin farklı dilleri konuştuğu farklı ülkelerdeki kullanıcılara hitap etmesine olanak tanır. Çok dil destekli web tasarımı, web sitesinin farklı dil seçeneklerinin kolayca erişilebilir olmasını sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular Sorularınıza Cevap Verelim

Web tasarım fiyatları projenin kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Site yapısının karmaşıklığı, siteye eklenmesi talep edilen fonksiyonların hazırlanması için gereken iş gücü fiyat üzerinde belirleyicidir. Kurumsal amaçlarla hazırlanan, metin ve görsellerden oluşan basit yapıdaki bir web sitesi ile e-ticaret sitesinin gerektirdiği iş gücü farklıdır.

Sitenin dinamik veya statik olması bütçeye etki eden değişkenlerdir. Statik web siteleri HTML altyapısı ile bir kere kodlanır ve yayına alınır. Sitede güncelleme ihtiyacı duyulduğunda kod bilgisi gerekir. Gerekli değişiklikler kod üzerinden yapılır. Dinamik web siteleri ise SEO açısından en uygun olan pratik ve hızlı kullanım sağlayan yönetim paneline sahiptir. Yönetim panelini kullanarak sitenizde yeni içerikler yayınlayabilir, artık üretimi bulunmayan ürünlerinizi kategoriden kaldırabilirsiniz. Herhangi bir yazılım desteğine ihtiyaç duymadan yönetim imkanı sunan panel, web tasarım fiyatı üzerinde etkilidir.

Yoğun rekabet ortamında markanızı görünür kılmak adına web sitesi zorunlu bir ihtiyaçtır. İyi tasarlanmış bir web sitesi ile ürün ve hizmetlerinizi daha iyi tanıtabilir, gelirinizi artırabilirsiniz. SEO uyumlu web sitesi tasarlayarak potansiyel müşterilerinizin sizi arama sonuçlarında daha kolay bulmasını sağlayabilirsiniz. Web sitenizde yer alan özgün içerikler ile marka algınızı güçlendirebilir; konum, iletişim bilgileri, hizmetleriniz gibi temel bilgileri müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

Web sitenizi bir e-ticaret kanalı olarak konumlandırabilir, gelişmiş hedefleme seçenekleri ve pazarlama otomasyonu ile dönüşümlerinizi artırabilirsiniz. Kullanıcı datasının öneminin giderek arttığı dijital çağda size ait bir kanaldan KVKK onaylarını alarak kullanıcı datası toplayabilirsiniz. Bu datayı alanında uzman ekiplerle değerlendirerek pazarlama iletişimine entegre edebilirsiniz.